Wpis z mikrobloga

@joookub: przepraszam za głupie pytanie, ale jeśli chciałbym zagrać w jakiegoś rpga (albo jrpga, niech będzie), w którego będę mógł grać długo albo grać kilka razy, to co powinienem wziąć? Poza Pokemonami i MH :)
  • Odpowiedz
@JamrajPasiasty: zbieram się właśnie do kupna XC 3D, bo wygląda obiecująco: ale czy ma ono jakieś "replayability"? Np czy można wybrać różnych głównych bohaterów, albo inne, wzajemnie wykluczające się umiejętności? :)
  • Odpowiedz
@t3m4: Kiedyś Jamrajowi pisałem, postaram się poza kopipastą jeszcze cośtam dopisać :P

Moja tierlista RPGków na 3DSa:
- Xenoblade mechanika 10/10 fabuła 10/10 - jeszcze nie skończyłem, ale ta gra jest po prostu genialna :O
Starcza na cholernie długo, jest cholernie piękny świat, tylko musisz się nastawić na zgrzyty graficzne jeśli chodzi o modele postaci. Podobno koło 80h fabuła i do 200h
  • Odpowiedz
@joookub: wow, wiedziałem, że można na ciebie liczyć :D Czyli trzeba odłożyć na Xenoblade i Bravely, w sumie się tego spodziewałem...
Dzięki za komcia, dodam sobie do ulubionych i wrócę do niego w okolicach bożego narodzenia :)

  • Odpowiedz
  • 3
@t3m4: okaryne, link to the past olałem bo link jest kaleką i nie umie się turlać, a w okarynie i innych zeldach to podstawowy sposób poruszania się
  • Odpowiedz