Wpis z mikrobloga

Przecież to jedno i to samo


@mlodosc: Poważnie? To jakaś nowość związana z ogłupianiem polskiego społeczeństwa?
Polecam zakończyć tą idiotyczną dyskusję. Nie ma ona nic wspólnego z postem autora. Przypuszczam, że jesteś lewakiem i lewakujesz tutaj trochę? ;-)
To ty zacząłeś wyzywając mnie od idiotów


@mlodosc: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie nazwałem cię nigdzie w ten sposób. Ty mnie zaś i owszem.

Kim jest lewak, co to lewakowanie?


To taki, co narzuca innym swoje, niezgodne z normami lub zdrowym rozsądkiem, poglądy ;-)
Opisałeś radykała


@sureshot: Niezupełnie. Nie dodałem, że można narzucać poglądy w dyskusji - ale można też i siłą. Jeden i drugi sposób jest typowy dla lewactwa. Pierwszy #!$%@? różnej maści kanapowców, drugi zaś właśnie radykałów.
Gdybym miał czas to zabawilbym się w wytknij wszystkie błędy, ale jestem pewien, że jesteś ich świadomy i ograniczę się tylko do odpowiedzi na ten komentarz. ;)

niezgodne z normami lub zdrowym rozsądkiem, poglądy ;-)


@hungbejwin_ludowy: Czyli coś kompletnie niemierzalnego w sferze polityki, religii, światopoglądu.

Umiem czytać ze zrozumieniem, dlatego tak napisałem. Kto zajmuje się idiotyzowaniem, jeśli nie idiota?

No i ten argument, że to nie ma nic wspólnego z postem
A niby twój komentarz miał?


@mlodosc: Mój komentarz był z sensem. Naprowadzał nieświadomego zapewne wydarzeń i ich tła @chrupola na właściwą ścieżkę. Bander-kłamstwa lane przez donbanderito mogły trochę zaburzyć właściwą perspektywę wydarzeń historycznych.

Twoja wrzutka zaś jest zupełnie z dupy wyjęta ;-)
jest odpowiedzią na twój komentarz


@mlodosc: Odpowiedziałeś w sposób nasuwający na myśl peerelowskiego czynownika. Lub innego politruka z Czerskiej. Dyskusja to przedstawianie argumentów i kontrargumentów, nie jakieś durne ironizowanie, niskich lotów parodiowanie. Wykaż się czymś w tej dyskusji :-)