Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków informatyków

Posiadam router TL-WR740N i moje dziecko wchodzi na jakąś strone z gierkami kiedy mnie nie ma w domu bo pracuje ( babcia mu daje grac babcia terrorystka) , babcia jest podłączona swoim laptopem do mojego routera z internetem aby nie placic 2 rachunków.
Moje pytanie brzmi , czy da rade wydobyć z routera z logów / historii na jakie strony moj synek wchodzi podczas mojej nieobecnosci i czy jakas godizna, data tego wejscia na strony jest ? Jak juz bede mial domene/ip strony to ja juz sobie dalej poradze.
Wiem , wiem, wredny tatuś jestem bo nie daje synkowi spedzac 10 godzin na kompie w obecnosci babci a chcialbym aby wyszedl troche na podworko lub porobil cos innego niz marnowanie sobie wzroku

taguje więc

  • 31
@DOgi: bardzo Ci dziękuję za konstruktywne odpowiedzi, rano powalcze z tym team viewerem.
Już mi żona wydzwania za jej youtub nie działa :-)
@SoNuS: a tak na serio, to tightVNC i przekierowany port w routerze będzie najlepszym rozwiązaniem. Bylebyś tylko bardzo mocne hasło ustawił.
@DOgi: orientujesz się czy tightvnc ma support przed androida? Czy Vnc viewerem połącze się z tym programem. Bo team viewer widze że na opcje sterowania zdalnego via android