Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

Mecze EU 28/7/2015

Dzisiaj niestety nie będzie analiz (od piątku jestem ciągle w biegu - od jutra wszystko wróci do normy). Polecam SKIPnąć wszystkie mecze z DingTV, lub postawić we wszystkich równe stawki na underdog'i - to powinno przyniesć profit jeśli chociaż jeden z nich wejdzie (przykład - wczorajszy Orbit vs Infused). Odnośnie wczorajszego meczu - mam nadzieje że zmieniliście becik na Infused skoro oddsy były na nich takie niskie. Ja niestety byłem poza domem i tego nie zrobiłem (ale w arkuszu dałem wam info). Mecze na dzisiaj to tylko underdog'i - także jeśli ktoś ma mały ekwipunek - nie powinien obstawiać ich wszystkich. Wybierzcie jeden-dwa z którymi czujecie się najbardziej komfortowo.

UX vs. SpaceS
BO3 17.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 18-82
Moje oddsy : 45-55
Mój bet : ICB/Low na UX. Na Space opłaca się dać Low/Med tylko jeśli będą mieć mniej niż 65 procent.

Property vs. Hellraisers
BO3 18.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 36-64
Moje oddsy : 48-52
Mój bet : Low/Med na Property. Według mnie najlepszy mecz do obstawienia na dziś.

Dignitas vs. Gamers2
BO3 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 77-23
Moje oddsy : 60-40
Mój bet : SKIP albo ICB/Low na Gamers2. Normalnie dałbym tutaj niemal pewnego win'a dla Dignitas, jednak oba team'y dopiero co wróciły z kwalifikacji do ESL - także zmęczenie podróżą może się odbić na ich grze.

Kinguin vs. Melty
BO1 20.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 85-15
Moje oddsy : 60-40
Mój bet : BO1 i oddsy powyżej 80 procent ? Oczywiście ICB/Low na Melty.

Legenda:
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.