Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
założyłem dziś kolejny sezon w Dirt Rally. Tym samym jest to ostatni sezon ligi lipcowej. Zasady podobnie jak ostatnio: składa się z 1 Eventu, który zawiera 12 OS-ów. Tym razem Grecja samochodami 70s. Układ odcinków: krótki, krótki, długi (gdzie długi zawiera 2 poprzednie krótkie). Service Area na każdym pierwszym krótkim odcinku i na każdym długim
Gratulacje dla DrQ, który zajął pierwsze miejsce w poprzednim sezonie. Poniżej klasyfikacja.
#dirtleague #simracing

P.S. Z racji napiętego grafiku - czy ktoś z Was chciałby przejąć ode mnie pieczę nad ligą (tworzenie sezonów na stronie Dirta, opcjonalnie mogę przekazać w jaki sposób update'ować plik xls z czasami, którego nie miałem czasu aktualizować:( ) ? Ja niestety regularnie nie będę w stanie zakładać sezonów. Jeśli tak, dajcie proszę znać, a dodam odpowiednie uprawnienia.
c.....u - Cześć Mirki,
założyłem dziś kolejny sezon w Dirt Rally. Tym samym jest to ...

źródło: comment_iCGQFKdS39v3J1vAo46dNmOX6L4Dxc3W.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ckbucu: jak zobaczyłem Grecję to się załamałem, bo do tej pory to był mój najmniej lubiany rajd, ale po przejechaniu pętli Lancią Stratos mogę powiedzieć, że to teraz mój ulubiony Rajd.
  • Odpowiedz
@xoSx_Racing: Aż tak to nie :>. Dwa razy zdarzyło mi się, że źle oceniłem zakręt i jego szczyt, przez co uderzałem w rów/zbocze i stawiało mnie bokiem do trasy. W takich sytuacjach później nie staram się cisnąć i nadrabiać czasu bo to zwykle kończy się efektem wprost przeciwnym od zamierzonego.
  • Odpowiedz