Wpis z mikrobloga

Mój chłopak gwałciciel

Sądzimy, że gwałt jest pełen agresji, bólu i kryje się w ciemnych uliczkach. Myślimy o nieznajomych. O rękach zasłaniających usta. O broni. I choć za 90 proc. gwałtów w Wielkiej Brytanii odpowiedzialni są mężczyźni, to większość z nich, w tym również mój gwałt, związana jest z dyskomfortem psychicznym, ale nie z przemocą fizyczną. Nadal jest to jednak gwałt. Nie taki, jakbyśmy sobie go wyobrażały – tu nie ma użycia siły i co najgorsze często przytrafia się w kochających i szczęśliwych związkach. O tym się nie mówi, ale osoby, które to przeżyły wiedzą, że jeśli gwałt zdarzył się raz, nie będzie już odwrotu, krótko mówiąc – #!$%@?.

Cały artykuł
#feminizm #gwalt #przemoc
  • 25
@wloczykij_96: to powinien być gwałt na mężczyźnie, bo po takich przeżyciach można mieć problemy z erekcją i ogólnie z psychiką.
@charmingman: ale na kim? ja #!$%@?ę podobno kobiety są skomplikowane, a mężczyźni nia, ale widzę, że wy tak samo nie macie pojęcia o tym jak działa męska psychika jak my o tym jak działa kobieca. nie rozumiecie potrzeb, a wymagacie zrozumienia.
a jak chłopak obieca ci, że gdzieś z tobą pojedzie, a ty będziesz taka szczęśliwa, że będziesz się z nim bzykała z tego powodu, a później się rozmyśli to wtedy też będzie gwałt?


@dreaper: jak się rozmyśli w trakcie to tak, jest to gwałt
i nie liczy się tu moje zdanie tylko definicja gwałtu
@dreaper: to nie jest gwałt
Chyba ze było cos e stylu pojedziemy na wycieczkę jak się ze mną przespisz, i nie wywiazanie się z umowy, tak jak byś prostytutce nie zapłacił
Ale jak długo jest to dobrowolny seks za przyzwoleniem, niewymuszony, to nie jest gwalt