Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirsony jest możliwość aby ubiegać się o odszkodowanie za kompletnie #!$%@? zęba leczonego kanalowo? Rok temu leczylem zęba i mi frajer nie wypełnił 3 z czterech kanałów i mi się #!$%@? jakimś gownem i musze teraz leczyć kanały pod mikroskopem. Jest jakaś szansa abym dostał odszkodowanie? Gdyż leczenie zęba wyniesie mnie ponad 1k zl
#ubezpieczenia #stomatologia
  • 7
  • Odpowiedz
@Reverb: myślę, że nie ma szans. Mi dentysta tak poprzebijał kanały na wylot, że musiałam zęba u innego dentysty usunąć a w tym miejscu wstawić implant który kosztował mnie 5 tys. Także ciesz się, że tylko poprawiasz leczenie, bo mogło być gorzej. Na drugi raz wybieraj tylko tam gdzie jest mikroskop. Ja juz mam nauczkę.
  • Odpowiedz
@Reverb: Jeśli nie wziął kasy za uzupełnienie tych kanałów to nie. Najczęściej dentyści biorą kasę na bieżąco, czyli za to co udało im się zrobić w danym dniu. Zawsze jest prawdopodobieństwo, że danego zęba nie da się uratować i chyba są chronieni jak coś pójdzie nie tak.
  • Odpowiedz
@Reverb: idź do tego dentysty i zapytaj o jego OC i powiedz, że z jego polisy chcesz zgłosić szkodę :) zobaczysz jak szybko darmowo będzie Ci to naprawiał :)
  • Odpowiedz