Wpis z mikrobloga

U mnie pada i w sumie jest przyjemnie na dworze. Teraz lecę się wykąpać, potem jeszcze kolacja i można rano wstawać do kościoła, a potem jeszcze na zakupy bo chcę sobie kupić spodenki krótkie. Swoją drogą nie potrzebujesz kupić czegoś na giełdzie samochodowej? Tzn teoretycznie jest to giełda samochodowa, ale w praktyce można znaleźć dużo fajnych rzeczy, nie koniecznie samochodowych jak np stare radia, koła pasowe, buty, wiatrówki, stare narty i ogólnie
@Siurdek: potrzebuje kabel do prodiża , ale taki oryginalny co wyglada jak sznur , musi tez być igła nie smigany koloru czarno białego .Poszukaj go tam jutro przez pare godzin , zapytaj każdego kto będzie tam jutro handlował bo może akurat bedą mieli na aucie czy cos. Czekam na odpowiedz. Jak juz będziesz go miał przyjadę to na łyżwach odebrać go osobiście.
Tydzień temu widziałem jedna pani która sprzedawała borówki amerykańskie miała. Swoją drogą - czemu na borówki amerykańskie mówi się borówki amerykańskie? Przecież one są z Polski a nie amjeryki...

@krk_mateusz:
@krk_mateusz: No chodzi mi tylko o to że pewnie po takim wpisie (szczególnie pod tym tagiem) dostaniesz się na kilkadziesiąt czarnych list, więc prawdopodobnie będzie shadowban. I stąd moje pytanie.