Wpis z mikrobloga

Doszedł iStick 30W zakupiony od @chup i tym samym wyszedłem jak ktoś pisał z epapierosowej stulei ;)
Sprzęt sprawny, z klonem subtanka nano działa tak jak powinien :)

Sama transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo - polecam tego mirka, niech Ci ziemia obrodzi, a dziatki poważanie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirek dorzucił gratisy w postaci liquidów, które mam cichą nadzieję, że są samogonami :D Jeszcze nie sprawdzałem, wolę zaczekać, żebyś mi wytłumaczył co to ;)

#epapieros #epapierosy
BrodzacywZbozowej - Doszedł iStick 30W zakupiony od @chup i tym samym wyszedłem jak k...

źródło: comment_X1KZobxnF4P7xsDU6LpbS8bx25O5wlm2.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Wayatt: Szczerze to nie wiem, bo nigdy nie paliłem tytoniu, tylko papierosy. W moim odczuciu nie oddają smaku papierosa tak jak np. liquid o smaku czarnej herbaty bardzo przypomina mi jakiegoś earl greya. Dla mnie smaki tytoniowe są po prostu lepsze i gorsze, a nie muszą przypominać malborasów, czy mocnych bez filtra ;)
  • Odpowiedz
@groszek71: Jak nie masz nosa jak Jean Baptiste Grenouille to zostaje Ci próbować ;) Też chciałbym znaleźć coś dokładnie takiego jak wycofany już Cigar Cherry z liqueena (dla mnie nadliquid), ale myślę, że jak już zacznę sam mieszać to będzie dosyć łatwy do odtworzenia po x próbach :)
  • Odpowiedz
@Brodzacy_w_Zbozowej: Muszę pokombinować, ten fajkowy zapach nie wiem nawet do czego porównać : zioła, ciężki zapach kwiatów czy coś takiego..A tak zmieniając temat ostatnio nowość się ukazała też Liqueena cytryna z miętą -fajny aromacik mocno odświeżający.
  • Odpowiedz
@Brodzacy_w_Zbozowej: niestety nie samogony ale zakupione w DDR ( ͡° ͜ʖ ͡°) super ze tak szybko dotarł bo Pani na poczcie mówiła ze pewnie będzie w poniedziałek. Miłego palenia cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz