Wpis z mikrobloga

— POSEŁ PO: ZWIĄZKI PARTNERSKIE DOPROWADZĄ DO SAMOBÓJSTW DZIECI – tytuł rozmowy SE z Janem Tomaszewskim:

“- Dziecko małe w chwili adopcji nie ma świadomości, do jakiej rodziny trafia. Ale gdy będzie starsze, pójdzie do szkoły, zderzy się z rówieśnikami. A dzieci, młodzież, bywają strasznie okrutne. Dziecko wychowywane przez parę homoseksualną padnie ofiarą nietolerancji i przemocy. To doprowadzi je – nie waham się tego powiedzieć – na skraj samobójstwa”.


1. Żaden projekt ZP nie wprowadzał adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.
2. Przecież to wina jego i #4konserwy, że dzieci mające homoseksualnych rodziców, są narażone na nietolerancję i przemoc.

#polityka #neuropa #bekazprawakow #bekazpo #homoseksualizm #homofobia #lgbt #tomaszewski
  • 9
  • Odpowiedz
@rfree: no to z gettami czarnoskórych w USA nie trzeba nic robić tylko tam nie wchodzić, bo przecież mogo zamordować. Z wyśmiewaniem wszelkich inności też, bo to wina innego, że jest rudy a nie dzieci co go kamieniami obrzucają, lol.
  • Odpowiedz
Z wyśmiewaniem wszelkich inności też, bo to wina innego, że jest rudy a nie dzieci co go kamieniami obrzucają, lol.


@tony_soprano: per analogia, nie było by zbyt dobrze dać dziecka parze której filozofią jest to że
na przykład
lata z przyrodzeniem na wierzchu po ulicy :)
  • Odpowiedz
@rfree: no tak, bo geje latają z pindolem na wierzchu, ci geje chcieli by dzieci, pewnie po to żeby je móc potem abortować :) I udowodnione jest, ze dzieci wychowywane przez homosi właśnie tylko by latały na golasa po ulicy

  • Odpowiedz
no tak, bo geje latają z pindolem na wierzchu,


@tony_soprano:

"
Jakub_Puchatek 8 min. temu 0

Przed chwilą przejeżdżałem przez teren, gdzie odbywać się będzie Przystanek Woodstock. Nagle na drogę wyszedł mi jakiś facet, podciągnął spódniczkę (tak, spódniczkę) i zaczął machać mi fujarą. Jestem zażenowany
( ͡° ʖ̯ ͡°).
"

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz