Wpis z mikrobloga

1) Zacznij grać w #ingress,
2) Sprawdź wieczorem lokalizacje wokół miejsca pracy, podjaraj się i przyjedź godzinę wcześniej, żeby je obejść,
3) Zobacz wolny portal "Świątynia Opatrzności Bożej" aka "Wielka Wyciskarka Do Cytryn",
4) Zagadaj ochroniarzy, żeby wejść na teren budowy i znaleźć się w zasięgu portalu,
5) Złap portal, który dość ciężko będzie odbić ( ͡° ͜ʖ ͡°),
6) Profit???
#enlightment #grymiejskie #wygryw #warszawa
  • 42
  • Odpowiedz
@marcobolo:

Zacznij grać w #ingress

Czyli masz pewnie 1-3 lvl

portal, który dość ciężko będzie odbić

Zaryzykuję, że wystarczą do tego 3-4 X8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@Arveit: ostatnio to jak atakuję portal bezpośrednio to przypadkiem gaszą 3/4 obok które są xd 8l to jednak moc

@marcobolo: guardian za kilka dni Ci miałby wskoczyć. Zabiorę przed ostatnim dniem do medalu
  • Odpowiedz
@marcobolo: NIe będzie problemu ostrzelać i zdjąć twój portal. Trudniej już zajęciem go. Znajomy ma guardiana w miejscu gdzie trzeba kozystać z routera wifi zeby przedłuzyć zasięg internetu.
  • Odpowiedz
@POFUR: @vuvkid: @marcobolo: guardiany to się stawia w lasach, tam pełno jest samotnych kapliczek, krzyży, jakichś pomników przyrody. Zgłaszasz portal, potem go zajmujesz (najlepiej R1, by się nie rzucał w oczy przy dużym oddaleniu mapy) i gotowe :D
  • Odpowiedz
@POFUR: W sumie mocno przegrałem, bo mogłem miesiąc temu zająć kilka miejsc w Norwegii. Ale o ingress przypomniał mi dopiero samochód z naklejką "Ingress Patrol Car" na osiedlu. Nawet nie pamiętam której był frakcji, ale zadziałało.
  • Odpowiedz