Wpis z mikrobloga

Dziś w tesco przyczaiłem promocję "kupuj więcej za mniej", przy zakupach powyżej 150zł rzeczy z promocyjnego stoiska były taniej o jakiś procent - w tym ekspres Tchibo Cafissimo Picco-50zł. Ale że wewnętrzna cebula drzemie we mnie mocna a tesco nie dokładnie sprecyzowało swoją promocje, czytnik cen pokazywał 50zł to myk do kasy samoobsługowej i 4 sztuki przytulone.
#cebuladeals
  • 14
@slifkerss: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi dostępnymi dla każdego. Nie służy natomiast do #rozdajo, zadawania pytań, wrzucania swoich ogłoszeń, historii czy śmiesznych zdjęć. Prosimy o usunięcie postu lub tagu #cebuladeals i rozważniejsze używanie go w przyszłości. #aliexpress = #chinskiecuda nie #cebuladeals
http://www.wykop.pl/pomoc/dobre-praktyki :

Nie dodawaj błędnych tagów
Różne zwroty
@mestero: Niestety nie jest nigdzie opisana,nie trzeba jeżeli jest kasa samoobsługowa, czytnik pokazuje że kosztuje 50zł , przy zwykłej kasie każązrobić zakupy za 150zł wtedy możesz wziąć ekspres za 50zł. Były też tam jakieś czajniki, odtwarzacze dvd po 20zł.
@mestero: Tak, jak inni zobaczyli odrazu wyłapali pozostałe ekspresy i poszli do zwykłych kas, a tam ich cofnęli żeby zrobili zakupy za 150zł, a ja już się grzecznie oddalałem ze swoimi ( ͡ ͜ʖ ͡)