Wpis z mikrobloga

Czasy tańszej elektroniki w uk niz w Polsce to juz przeszłość?


@dawid-rams: Przecież jest odwrotnie.

Czemu tak tanio?

Bo to nie jest nowy laptop, a refurb/outlet z resztką roczne gwarancji z USA, ciekawy czy da się ją przepisać na siebie.
Czasy tańszej elektroniki w uk niz w Polsce to juz przeszłość?


@dawid-rams: Przecież jest odwrotnie.

Czemu tak tanio?
Bo to nie jest nowy laptop, a refurb/outlet z resztką roczne gwarancji.

@Pustulka: teraz kazdy laptop jaki sorawdzam w uk kosztuje wiecej niz w Polsce.

Nie ma infa o refubrished
teraz kazdy laptop jaki sorawdzam w uk kosztuje wiecej niz w Polsce.


@dawid-rams: A kiedykolwiek było odwrotnie poza macbookami? :P

Nie ma infa o refubrished

Rzadko piszą, są różne kategorie outletów, ale tutaj masz poprostu kiepską konfigurację, którą mało kto jest zainteresowany z uwagi na to iż ma 4GB ramu, który jest wlutowany na stałe w płytę, a co za tym idzie nie dołożysz. Poza tym laptop sprzedają w USA, więc
teraz kazdy laptop jaki sorawdzam w uk kosztuje wiecej niz w Polsce.


@dawid-rams: A kiedykolwiek było odwrotnie poza macbookami? :P

Nie ma infa o refubrished
Rzadko piszą, są różne kategorie outletów, ale tutaj masz poprostu kiepską konfigurację, którą mało kto jest zainteresowany z uwagi na to iż ma 4GB ramu, który jest wlutowany na stałe w płytę, a co za tym idzie nie dołożysz. Poza tym laptop sprzedają w USA, więc
i tak wychodzi 500-600zl taniej niz w Polsce


@dawid-rams: Delle w Europie są najtańsze w Holandii, więc jeżeli miałbyś tam jakiegoś znajomego to sprawdź czy nie wyszłoby ciebie taniej bądź w zbliżonej cenie lepsza konfiguracja.

4gb w ultrabooku wystarczy mi.

@Pustulka: znasz jakies sklepy tam?
@dawid-rams:


to samo co najtańsze oferty na ceneo
6,5k vs 1200 euro to raczej nie jest to samo, sklepy w stylu hitech możesz sobie darować, bo handlują samymi outletami/refurbami.

@Pustulka: mowie o najtańszym modelu 1100 ruro vs 4600zl

Podajesz cenę najsłabszej konfiguracji z Holandii i porównujesz do najlepszej w Polsce :D
mowie o najtańszym modelu 1100 ruro vs 4600zl


@dawid-rams: raczej 4528vs 4600 zł, tutaj dużej różnicy faktycznie nie ma, ale tak jak mówiłem wynika to z faktu, że mało osób jest nimi zainteresowane.
mowie o najtańszym modelu 1100 ruro vs 4600zl


@dawid-rams: raczej 4528vs 4600 zł, tutaj dużej różnicy faktycznie nie ma, ale tak jak mówiłem wynika to z faktu, że mało osób jest nimi zainteresowane.

@Pustulka: to dla mnie dobrze. Ten z USA wychodzi 4300 z przesyłka i cłem.
gwarancja na cały świat


@dawid-rams: Błąd, gwarancja nbd będzie biegła przez 12 miesięcy od daty produkcji laptopa, więc realnie 9-11 miesięcy, ale zrealizują ją w kraju tylko jeżeli będzie ona przepisana na ciebie, ale
- nie zawsze sprzedający wie na kogo ona stoi, co jest niezbędne w trakcie przepisywania
- nie da jej się przepisać w związku z tym, że sprzedający jest hurtownikiem itp.,

W związku z tym radziłbym się bardzo
gwarancja na cały świat


@dawid-rams: Błąd, gwarancja nbd będzie biegła przez 12 miesięcy od daty produkcji laptopa, więc realnie 9-11 miesięcy, ale zrealizują ją w kraju tylko jeżeli będzie ona przepisana na ciebie, ale
- nie zawsze sprzedający wie na kogo ona stoi, co jest niezbędne w trakcie przepisywania
- nie da jej się przepisać w związku z tym, że sprzedający jest hurtownikiem itp.,

W związku z tym radziłbym się bardzo