Wpis z mikrobloga

@Sewoo: Na początku miałem w planach wybiec z domu w skarpetkach i biec do militarnego, ale realnie gdyby było zagrożenie to nikt by nas o tym nie powiadomił, ludzie zaczęliby panikować jak przed chwilą, kiedy mało kto wiedział co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZwalonyKonik z pewnością jest więcej, ale te z pamięci mogę podać :) @v1xi schron jest po lewej stronie szkoły jak patrzysz od ulicy między szkołą a boiskami, tam nawet są widoczne elementy chyba wentylacji, no i teren jest podniesiony. Jeśli chodzi o wejście to o ile pamiętam po lewej stronie po zejściu do szatni były jakieś masywniejsze drzwi i tam się wchodziło choć normalnie nie było tam dostępu. My też nie szukaliśmy
@kopringo @Hack3rz A gimnazjum 5, też podniesiony teren, schrony były ale czy są nadal? Między bażyńskiego a pilgrima, między blokami też jest góra na całą długość bloków a z jednej strony pancerne drzwi.
Wzdłuż tysiąclecia też są schrony ale też nie wiem czy czynne.
@ZwalonyKonik: na bażynskiego tak naprawde nie wiadomo co to jest xd krazyly plotki o jakies miejscowce na dzialo bo czesciowo jego budowa/forma pokrywala sie ze szkicami koncepcyjnymi innych budowli. Na pilsudzkiego, blizej szpitala masz podobne miejsce, tylko ze tam drzwi sa o wiele wieksze i co ciekawe jest to kolo placu szkoleniowego.
@Hack3rz: Z tego co widziałem kiedyś jakieś plany to właśnie na bażyńskiego jest ten schron. Są pod urzędem miejskim (urząd zapewnia ochronę w razie ataku nuklearnego, promieniowania itp), pod urzędem skarbowym, na zatorzu odpal drona i zobacz sobie, że jeden ze schronów jest w krztałcie sfastyki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolejny schron jest w szpitalu miejskim ale obecnie używany na coś tam. Ogólnie jest ich o wiele
@ZwalonyKonik: ten na Zatorzu znam dobrze bo to moje podwórko ( ͡° ͜ʖ ͡°) są zasypane wejścia a wcześniej i tak nie dało się w nim chodzić bo po kolana śmieci. No i to nie do końca kształt swastyki ;p