Wpis z mikrobloga

@Cichy87: Ja w ogóle nie lubię grać dużą kulą, bo to jest nudne. Wolne latanie, feedowanie innych kulek, itd. Tym bardziej, że przy oddawaniu masy (W) traci się 20%.
  • Odpowiedz
@Cichy87: @szymy: Dzieki rowniez za gre;)(mirko) sry za te ostatnia akcje w prawym dolnym rogu ale mnie przylagowalo i nie zdazylem uciec co mialem w zamiarach :|, a pozniej mnie wywalilo i juz Was nie moglem znalezc.
  • Odpowiedz
@Cichy87:
@szymy:
I inni którzy ewentualnie czują się poszkodowani:
Trochę mnie dziś mogło ponieść... Bez urazy panowie.. Za dużo % i myślenie zawodzi :/ Walczyłem do końca i niestety w ostatecznej walce 1vs1 poległem (,)
  • Odpowiedz
@HASTLA: @szymy: dlatego jak jest dużo wirusów i nie kręci się nikt to mniejszy ziombel robi split, jedną połowe rozwala o pierwszego wirusa i zjada wszystkie obok. Duzy ziombel asekuruje jak by ktoś rozbijacza chciał zjeść ;P
  • Odpowiedz
@Wsciekly_Majonez: Spoko stary, ja się nie czuję poszkodowany. Nie bój się oddawać nam swoich kulek (jak to brzmi :D). Oddamy Ci prędzej czy później z nawiązką. A tak to tylko się niepotrzebnie czaisz czy Ci ktoś tego zaraz nie zje :D
  • Odpowiedz
@szymy: @Cichy87: No to git;p przez spacje lubie feedowac kompana jak siedzi na ogonie wiekszego wroga, a nie wiedzialem ze sa az tak wielkie straty przez W;x OK to nastepnym razem bede efektywniej gral w takim razie;p // @szymy: no moja jak sie okazalo ostatnia, ale wlasnie zauwazylem ze zostales na 1 miejscu wiec moglem odejsc z czystym sumieniem ze jakos sie wykaraskaliscie jednak;p
  • Odpowiedz