Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem znów w Auchan na "zakupkach" na "obiadek" i specjalnie stanąłem przy kasie tej kasjerki, przy której czekałem, gdy miało miejsce całe wydarzenie. O wszystkim co się stało na wypoku jej opowiedziałem (kojarzyła portal w ogóle, to miłe ;D) i poinformowałe, jak może trafić na znalezisko. Pani jeszcze raz mi podziękowała i cieszyła się, że wtedy byłem, a poza tym miałem z nią miłą konwersację ;).
#brzozacwel
  • 13
  • Odpowiedz
Nie wrzucił nagrania, ale jego gimbowojownicy chyba się uaktywniają, bo u mnie na filmiku wczoraj wrzucili jakiś głupi komentarz + jego kamerzysta bardzo chciał wiedzieć kiedy się spotykamy (nasza organizacja)... ale to już zupełnie inna historia :P
  • Odpowiedz
@bocznica: Nie, nie jestem. Jest tag, który obserwują ludzie i tu piszę, bo część z nich mnie o to prosiła + niektórzy sami zadają pytania. Boże, to takie proste - nie jesteś zainteresowany sprawą, to nie subskrybuj i tyle :).
  • Odpowiedz
@only: No najprawdopodobniej nie. Chociaż powiem ci, że gdybym ja miał to montować, a mam w pamięci kilka momentów, to dałoby się ze mnie zrobić tego złego. Problem jednak leży w tym, że moje zachowanie to reakcja, a nie pierwsza akcja. Najgorsze, czego może się obawiać @brzoza24, to wrzucenie całości, bo tam byłby cały kontekst sytuacji... a to by go tylko pogrążyła... i pewnie dlatego jest cisza...
  • Odpowiedz
@thus: nie chcę być złym prorokiem, ale spodziewam się, że okaże się, że zdarzenie się nie nagrało, a brzoza zrobi vloga, gdzie opowie o sytuacji ze swojej perspektywy.
  • Odpowiedz