Wpis z mikrobloga

Parę wiadomości:
1. W Zagłębiu Lubin najprawdopodobniej nie zobaczymy już Macieja Dąbrowskiego. ZL przyjęło ofertę tureckiego beniaminka Osmanlıspor (kwoty transferu jeszcze nie podano ale gdzieś mi się przewinęło 250k euro, niepotwierdzone więc średnio się tym sugerujcie). Szkoda, odpadł nam ważny element defensywy która w 1 lidze w 2015 straciła tylko 2 bramki. Ciężko go będzie zastąpić. Jeśli miałbym strzelać kto w środkowej obronie, obok Guldana, wystąpi w 1 składzie - postawiłbym na Jacha (0,7mln w #ustawlige możecie go spróbować bo to najniższa możliwa cena za obrońcę :P)
2. Kto będzie sędziował pierwszą kolejkę? Rozpiska tutaj.
3. PZPN opublikowało "Raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN" (ktoś miał wyjątkową wenę jak wymyślał tytuł :P) Warto chociażby sprawdzić dla danych o frekwencji nie tylko w E-klapie ale i w #pierwszaligastylzycia i #iilga ale jest też masa innych ciekawych informacji.
4. Zapraszam do wypełnienia mojej ankietki ( ͡º ͜ʖ͡º) #reklamujo

Bonus: Czy w którymś z waszych klubów przewinął się temat Olka Kwieka? Gracz dosyć solidnie grał w poprzednim sezonie w Lubinie a teraz jest bez klubu. W kilku klubach dałby sporo jakości.

Bonus2: Mój skład w #ustawlige trochę za bardzo pod pierwszą kolejkę ale hej! Są dwie zmiany co kolejkę!
#ekstraklasa
appylan - Parę wiadomości:
1. W Zagłębiu Lubin najprawdopodobniej nie zobaczymy już ...

źródło: comment_Fy3H29X5af9aml1qPvKS8kUTuqSKK9Cy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz