Wpis z mikrobloga

@Quattroporte93: Roteiro była świetna! Uwielbiałem nią grać. Ale nie zapomnę, jak w 2002r, po kopaniu zwykłymi biedronkami czy innymi "Championami" kolega przyniósł to:

Ile się go zawsze uprosiliśmy, żebyśmy grali jego gałą. I tylko "oficjalne" mecze przeciw innym osiedlom graliśmy nią, bo szkoda było. ()

Ale nostalgłem teraz...( ͡° ʖ̯ ͡°)
S.....e - @Quattroporte93: Roteiro była świetna! Uwielbiałem nią grać. Ale nie zapomn...

źródło: comment_2kK13aNFFOCQ1KYmPewgekWuaw6epBBA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Saute: Ja mam do tej pory T90 Hardground w stanie idealnym, raz używana. Dlaczego? Tak mi było jej szkoda, że przeleżała po prostu te wszystkie sezony w domu. Te targowe miały tą zaletę, że były lekkie, więc można było być bardziej hardym na bramce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quattroporte93: Musialem wyguglować co to za model, ale to już chyba "nowsze" coś. Pamiętam też, że miałem taką piłkę, ze sportowego sklepu - właśnie z napisem "champion" - niezniszczalna była. Z 4-5 razy po niej samochód przejechał jak wpadła na ulicę czy probówali mi ją przebić z innego osiedla - wszystko zniosła. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Saute: Właśnie w okolicach Euro 2004 było szaleństwo z akcesoriami 90 w kółku od Nike ;) Tak na marginesie: pamięta ktoś może, jak się nazywały takie niebieskie korki od Nike? Grał w na pewno Żurawski.
  • Odpowiedz