Wpis z mikrobloga

czy ktos sie spotkal z bugiem na tinderze, przez ktorego pokazuje mi dziewczyny z calego swiata i zawsze jest napisane ze są w odleglosci 1km (oczywiscie sa o wiele dalej)?
#tinder
  • 17
  • Odpowiedz
@pilovsky: w sumie to różnie to bywa ;p niektóre telefony po prostu nie zapisują ostatniej lokalizacji i zawsze przy swiezym korzystanu z gps maja na start 0,0 i dopiero jak zlapia sygnal to maja aktualne. ale do tego czasu mozna juz przestac korzystac z tindera ktory sobie to 0,0 pobierze ;p sa tam jakies programiki ktore czyszcza dane gps i łącza się na nowo długo uzyskując fixa.

sugerowałbym odznaczenie opcji "odkrywanie"
  • Odpowiedz
@jablo: sprawdzilem teraz i faktycznie mam jakis problem z gps, bo nawet na mapach google mi nie wyszkuje lokalizacji. a gdzie za pomocą tego programu czysci sie dane gps? bo sciagnalem i nie widze takiej opcji
  • Odpowiedz
@whahazhutou: ja ogólnie pisze apki na androida i lokalizacja 0,0 to czesta dolegliwość jak ktoś tego dobrze nie obsłuży. a przy kilku plaftormach i opcji legalnego fakegps o bugi nie trudno. np serwis finder.pl mimo ze bazuja na swoich wlasnych urzadzeniach jak one padna to nie pokazuja ich na mapie z ich ostatnia lokalizacja tylko wszyscy wpadaja w ocean na 0,0 :P
  • Odpowiedz