Wpis z mikrobloga

Pewnie #stare, ale siedziałem sobie przed chwilą w ustronnym miejscu i z racji braku prasy papierowej zacząłem przeglądać zawartość portfela. W kieszonce na bilon widzę awers 5 gr i zaczynam myśleć że źle wybite. Patrze na drugie 5 gr, też źle wybite, przyglądam się bliżej i doszedłem do wniosku że ktoś to tak #!$%@? zaprojektował... że zwykły człowiek myśli że jest źle wybite. Idiotyzm, ale może się nie znam na monetach. Odrobinę się znam za to na projektowaniu i według mnie ta pusta przestrzeń pod szponami, zwłaszcza w zestawieniu z dość wypełnionymi bokami obok skrzydeł wygląda po prostu źle. Co to NBP to ja nawet nie wiem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #numizmatyka #projektowanie #design #designboners
l.....e - Pewnie #stare, ale siedziałem sobie przed chwilą w ustronnym miejscu i z ra...

źródło: comment_l68XRm97VMSu8sYe2x4krPjVbbV6efMm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@XAIMEII: W sensie design monety nie jest ważny, żeby dobrze wyglądała, zwłąszcza na taką która jest dobrze wybita? Muszę się niezgodzić...

@megawatt: Nie wiedziałem tego, co nie zmienia, że zapewne można było to rozwiązać na wiele dużo ładniej wyglądających sposobów...
  • Odpowiedz