Wpis z mikrobloga

Banderowcy z tzw. "Prawego Sektora" używają samochodów z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Kresy wspominają o samochodach podarowanych przez "polską" fundację. Wiem o wielu przypadkach zakupu tego rodzaju pojazdów ze składek skretyniałych polskich lewaków. Potem rejestracja na słupa - i wio do neo-upowców.

#polska #ukraina #prawysektor #upa #bandera #banderowcy
h.....y - Banderowcy z tzw. "Prawego Sektora" używają samochodów z polskimi tablicami...

źródło: comment_lytTtNTI0tOZYkAgkErCzbVJ5i3TJf3p.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@hungbejwin_ludowy: No jak Kresy tak wspominają, to na pewno to prawda.
Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy widać samochód na polskich blachach po stronie ukraińskiej. I nie wiem co w tym dziwnego, każdy może przecież przyjechać do Polski i taki samochód kupić.
  • Odpowiedz
No jak Kresy tak wspominają, to na pewno to prawda.


@manekin: Co przez to rozumiesz?

każdy może przecież przyjechać do Polski i taki samochód kupić


Ktoś już używał podobnych słów. Czy to nie był Putin? Jesteś jego zwolennikiem? Lubisz Putina?
  • Odpowiedz
@manekin
Mam rosyjski mundur. Nawet ze dwa różne kamuflaże chyba. Oba aktualne. Łatwiej go kupić od np. munduru kanadyjskiego lub też tigerstipe czy kamuflażu SS. Nie są to drogie mundury i można je bez problemu kupić za nieduże pieniądze w każdym sklepie z odzieżą militarną.
Samochodu terenowego obecnie nie mam. Jego zakup jest bardziej skomplikowany niż kilku łachów, gdyż wymaga posiadania solidniejszej gotówki. Z perspektywy zaś Ukraińca - jeśli miałbym sprzedać
  • Odpowiedz
@hungbejwin_ludowy: Nie bardzo wiem co chcesz udowodnić. Że kupno samochodu w Polsce stanowi jakieś wielkie wyzwanie dla Ukraińców? Przyjmujesz błędne założenie, że kupno takiego samochodu przez Ukraińców może być zrealizowane tylko z prywatnej inicjatywy jakiegoś szeregowego członka Prawego Sektora.
  • Odpowiedz