Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem zdesperowany i juz nie wiem, gdzie szukac pomocy. Od kilku tygodni na dysku C mam bardzo malo miejsca - po kilkaset megabajtow, a teraz np. spadlo do 21! Kilkukrotnie przeczesywalem dysk folder po folderze w poszukiwaniu duzych plikow, ale nawet jak zwalnialem do1 gb, to po paru dniach znowu bylo kilkaset. Wszelkie tempy, Found.XXX, syf od nVidii wywalalem. Kosz, Moje dokumenty, Przywracanie systemu, pamiec wirtualna itp. mam przerzucone na pozostale dyski od dawna. Na C tez nic nie instaluje i nie wiem, co caly czas zjada miejsce.

Uzywam Visty Ultimate i czytalem dowcip, ze ona zajmuje tyle miejsca, ile znajdzie. Da sie cos uratowac, czy musze zainstalowac nowego Windowsa? Partycja systemowa ma 60 gb i naprawde oprocz systemu to juz tam nic nie ma...

#komputery
  • 8
@Nasu: Zobaczę, wolałbym nic ryzykownego nie robić.

@countryboner: Te domowe mam przerzucone na inne dyski.

Za to wkurzyłem się na CD-Projekt, bo właśnie WinDirStat odnalazł mi prawie gigabajtowy folder z pierwszą częścią Wiedźmina - nie mam pojęcia, co zajmowało gigabajt na C, jak sama gra była na E i tam zajmowała 13 GB. Nawet po wywaleniu Wiedźmina i GOG-a ten gigabajt został.