Wpis z mikrobloga

@murgal: Właśnie na razie nie wstawiam bo chce to po wtorku ogarnąć, zrobić więcej zdjęć i wbić na allegro. Bo to zasrane otomoto nie linkuje i jeszcze tylko 8 zdjęć można. A na allegro taniej i więcej fotek, prawie w ogóle nie miałem wejść w te adresy z ksiązką i dodatkowymi zdjęciami

Bez przesady, takie są ceny.. Tak jak można mówić, że e46 się kupi za 7k... ( ͡° ͜
@Interwyga: to że są wystawione po 25 tys, nie znaczy że ludzie za tyle je kupują ;) Dam Ci przykład, kuzyn szukał E46 w sedanie w benzynie (323/328), jedna, czarna wystawiona za 22.900, oryginalna, prawe tylne drzwi tylko 2 warstwy, nie było się do czego przyczepić. Sprzedana za 17.400 bo gość już nie miał dość "sprzedawania" :) Jeździ już pół roku bez awarii, a robi sporo km.

Wystaw to za 9500
@murgal: po co mam sprzedawać za tyle jeśli w maju 3k wsadziłem w silnik? To już lepiej pojeżdzę, jakies wakacje i po wakacjach sprzedam za 10.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też mógł czekać i by się doczekał. Sporo ludzi już przestało patrzeć na okazje i perełki za 3/4 ceny rynkowej, widać po forach danych marek.
@passwd:
*kompletny rozrząd i oleje
* odmę silnika
* regeneracja głowicy w specjalistycznej firmie,
* wymiana pierścieni tłokowych
* wymiana panewek, uszczelniaczy, uszczelki pod głowicą itp.
* świece NGK wraz z przewodami