Wpis z mikrobloga

@podajgarnek: Pomyślałem że jednak prezes Gaszyński miałby więcej do powiedzenia niż jakiś piłkarz.
@linoleum: @Walec: Nie wiem, na razie wymyśliłem ten pomysł biegając dzisiaj, i rzuciłem go wam, jutro popytam co i jak, bo zaraz jadę obstawiać mecz Wisły w Kalwarii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Randallovy: Wątpie by się zgodził :) Jak mu powiesz co to wykop.pl, jakie tu pytaja pytania na AMA (czyli ile zarabiasz,kto wygra walke rekin czy niedźwiedź itp itd) to sobie na pewno daruje ;) Znajac zycie i jego wymijające odpowiedzi po apry pytanaich wykopki go zjedzą :)
  • Odpowiedz
@Randallovy: pytasz a wiesz, tylko pytania wykopków w stylu ile zarabiasz, i błyskawiczne zakopywanie innych wykopków, sam nie wiem, namów go na założenie tu konta i niech to ama będzie pod tagiem na mirko, nie na głównej
  • Odpowiedz
@Randallovy: Na wykopie to AMA byłoby sensu. 3/4 wpisów byłoby "ile zarabiasz" (potem gównoburza, że nie udzieli odpowiedzi), co sądzi o kolesiach z knurowa, gimbo-huligaństwo itd...
  • Odpowiedz
@Randallovy: Ja teoretycznie dał bym rade (znam ludzi którzy by to dali rade załatwić) chociaż kilka osób mogło by mnie wyśmiać, z prezesem gadałem tylko raz (na meczu w hali z galatasaray) wtedy jeszcze prezesem nie był.
Dużo latwiej było by z Gerrierem ; ) Jak chcesz szczegóły to priw, pomogę Ci jakoś.
  • Odpowiedz