Wpis z mikrobloga

ej @SOLGAZ bo mama remontuje kuchnię, no i chciałem jej "niespodziankę" zrobić i kupić płytę bez płomienia.
szukam opinii co może być nie tak, bo jednak mama całe życie kuchenki gazowe płonące i nie chciałbym żeby miała jakieś problemy.

Czytam, że:
- często się wyłączają bez powodu, albo w niskich temperaturach (okno otwarte gdy chłodno na zewnątrz)
- jak się zagotuje to trzeba garnek zdjąć z "palnika", poczekać i wsadzić ponownie
- ciężko utrzymać w czystości
- rysują się od garnków
- długi czas nagrzewania oraz stygnięcia

jak się odniesiecie do przedstawionych problemów? Wszystko fajnie, bez płomienia, ale żeby nie było upierdliwe w użytkowaniu

#pytanie #kupujesolgaz #solgaz
  • 4
Mam gazową, moja mama ma 'bez płomienia'

- często się wyłączają bez powodu, albo w niskich temperaturach (okno otwarte gdy chłodno na zewnątrz)

Chyba jakieś tanie, na pewno nie Solgazu :D

- jak się zagotuje to trzeba garnek zdjąć z "palnika", poczekać i wsadzić ponownie

pierwsze słyszę.

- ciężko utrzymać w czystości

Wręcz przeciwnie, O wieeeele prościej niż tradycyjną

- rysują się od garnków

Mojej mamy się nie rysuje, ale widziałem indukcyjne
@elbanan: Już odpowiadamy



wyłączają bez powodu

Bardzo dziwna opinia. Ale wiemy kto ją zostawił: była jedna klientka która miała kuchnię 2x2 bez wentylacji. Płyta wykrywała stężenie CO w pomieszczeniu i się wyłączała. To prawidłowa praca.
Niskie temperatury? Tu inna sprawa: gaz butlowy przy niskich temperaturach osadza się na dnie, więc wystarczy ruszyć butlą i już ożna gotować.



jak się zagotuje to trzeba garnek zdjąć z "palnika", poczekać i wsadzić ponownie

Chciałoby