Wpis z mikrobloga

@theghostrider: używałem i używałem pradawnej wersji 2.91 aż w końcu nadszedł dzień drugiego podejścia do Foobara, który jest megakonfigurowalny, więc porobiłem skróty z WinAmpa i mogę wygodnie zarządzać playlistami i jak i samymi plikami mp3. Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
i nie przekonają mnie żadne teksty o "wyższej jakości mp3" :/


@RRybak: Mnie przekonał fakt, że Winamp odpalał się kilka dobrych sekund (i czasem mulił nieziemsko), a Foobar sekundę.
  • Odpowiedz
skoro ktoś mówił, że w foobarze jest wysoka jakość mp3


@polskiArab: to nie czytał FAQ

Does foobar2000 sound better than other players?

No. Most of “sound quality differences” people “hear” are placebo effect (at least with real music), as actual differences in produced sound data are below their noise floor (1 or 2 last bits in 16bit samples). foobar2000 has sound processing features such as software resampling or 24bit output on new high-end soundcards, but most of the other mainstream players are capable of doing the same
  • Odpowiedz
@orlando74: Akurat sam program ma parę wkurzających Bugów, ale to prawie że idealne narzędzie jeżeli ktoś chce sobie zrobić porządek w Bibliotece w sposób na tyle wygodny by nie mieć ochoty zadźgania siebie tępą łyżką. A że miałem przypadek gdy wszystkie Metadane ok 500 utworów się zmieszały, no to musiałem to trochę zautomatyzować.
Niezłe jest też Clementine ale projekt chyba umarł...
  • Odpowiedz