Wpis z mikrobloga

Mam ogłoszenie.

Od końca kwietnia pracuję nad nowa wersją Tylko Mirko. Przepisałem całą appkę niemal od podstaw - jest bardziej stabilnie, szybciej i w ogóle dużo lepiej (już tak bardzo nie wstydzę się tego kodu :D). Nie odważę się na skompilowanie kompletnej listy zmian (do czasu premiery wyjdzie pewnie z 200 commitów), ale tak pokrótce:
- powróciło przesuwanie powiadomień z tagów palcem w lewo/prawo
- pojawiły się profile
- interfejs został odświeżony
- naprawienie dużej ilości błędów i problemów (między innymi: wsparcie dla innych stref czasowych niż polska, poprawiony tryb offline, zawieszenia/wznawianie aplikacji nie powoduje już dziwnego zachowania)

Premiera: w tym miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może za tydzień.

Przy okazji mam trzy prośby/pytania:
- czasem, jeżeli we wpisie znajduje się link aplikacja źle go parsuje i zamiast linku pojawia się "". Nie zdarza się to często, ale jeżeli ktoś natrafi na taki przypadek - proszę o link do wpisu (przypominam, że na stronie wpisu jest opcja "udostępnij" schowana w appbarze)
- ile jest osób korzystających z opcji skalowania czcionek w aplikacji? Myślę o tym, żeby się tego pozbyć na rzecz ustawień systemowych. Czy są jakieś głosy sprzeciwu?
- są jacyś chętni do testowania?

To chyba wszystko. Dobrej nocy.

#mirkowp #bojowkawindowsphone #windowsphone

  • 39
@LubieLiscie: Ze skalowania nie korzystam. Mam l520 mogę testować chociaż przyznam się, ze ostatnio częściej korzystam z ie niż z appki bo ten Bug z kopiowaniem tekstu jest nie do zniesienia.
@LubieLiscie: Ja sobie czcionkę skalowałem z poziomu aplikacji, ale w sumie nie przeszkadzałoby mi, gdybym miał tutaj tej samej wielkości czcionkę co na przykład w smsach. Spoko. Czekam z niecierpliwością, korzystanie z aktualnej wersji nie jest niestety zbyt przyjemne :'(
@LubieLiscie: Ja korzystam z appki cały czas, jedyne co mnie wkurza to nie ładujące się wpisy po wznowieniu i jakieś pierdoły :P

W markecie chyba jest opcja testów tylko z linkiem lub z dodaniem ID konta Microsoftu, które appkę będzie mogło pobrać. Również jestem chętny do testów :)