Wpis z mikrobloga

Cześć ponownie, w pierwszym dniu betów skuteczność była na poziomie 80%. Nie wszedł tylko jeden typ, niestety. Prezentuje następne mecze do obstawiania. Pomijam te, których nie jestem pewny.

Epsilon - AT, Tutaj stawiałbym low beta na zawodników AT. Mecz jest według mnie 50/50. Wczoraj Epsilon przegrało na Reason, nie błyszczeli, jakiś low bet, powinien wejść. Mecz BO3

SK - TSM, Zdecydowanie można puścić wysokiego beta na TSM. TSM ma dwie przegrane pod rząd mi.n z ubiegłego turnieju, ale nie sądze by nie poradzili sobie z drużyną SK. Wejdzie, trust me :D

F3 - VP, Niby zasada nie stawiaj na VP, ale tutaj to BO2 i pokusiłbym się o wstawienie medium beta na Virtusów, jedną mape ugrają, więc nic nie stracimy nawet jak postawimy.

1337 - Mouz, BO3 i high na mouz, są w formie. 1337 może maksymalnie jakimś cudem urwać mape, ale nie sądze by się to stało.

VP - Fnatic, tutaj low na VP, jest to BO1 i przy odrobinie szczęscia może wejdzie, fnatici nie grają jak zaczarowani ostatnio i mają małe problemy.

VP- F3- Tutaj trzeba zobaczyć jak zakończył się pierwszy mecz i czy F3 dzisiaj gra dobrze. Jeśli Virtusi wygrają 2;0 i nie będzie mapy de_dust 2 to możemy stawić medium na VP, a to Bo1.

Powodzenia :D i zapraszam do polubienia fanpag'a https://www.facebook.com/pages/Analizy-Catjuna/418385828348200
Pojawi się tam za niedługo o wiele ładniejsza grafika avatara i tło :P
#csgo #betujzcatjunemb
C.....B - Cześć ponownie, w pierwszym dniu betów skuteczność była na poziomie 80%. Ni...

źródło: comment_ZVS4s5PrfFwZnKZIwvAiuJAzHefX1luX.jpg

Pobierz
  • 11
@CatjunB: vp-f3 bo1 jest na overpassie, jak wiadomo ostatnio vp mocne na overpassie (przegrało tylko z fnatic o ile dobrze pamietam) a f3 nigdy dobrego overpassa nie miało - ja zagrałem 1e na vp, ale to dlatego ze to jakaś połowa mojego Eq :D i bo1 to nie mecz #pdk