Wpis z mikrobloga

@Mate-89: a w upały soki ze świeżych owoców. Wielokrotnie na mieście chciałem sobie wypić taki soczek, ale jeśli można coś takiego kupić to tylko w supermarketach i galeriach handlowych. A wypiłoby się na świeżym powietrzu obok trucka
  • Odpowiedz
@Mate-89: niczym standardowym czymś co zaskoczy ludzi- to wszystko zależy gdzie będzie karmił jakie knajpki są w okolicy jakie jedzenie....
  • Odpowiedz
@Mate-89: Radzę odrzucić wszelkie nietypowe propozycje w stylu regionalnych potraw, które mimo tego, że może są pyszne, to są mało znane - food truck to biznes, a prawda jest taka, że wielu ludzi nie lubi jeść rzeczy, których nie zna.

Teraz modna robi się kuchnia meksykańska (burritosy, tacosy itp.). Dobrym pomysłem mógłby być też food truck z domowymi lodami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mate-89: ryby nad morzem nie są złym pomysłem ;) ja bym pewnie celowala w jakieś zdrowe lub/i wege żarcie typu weganskie burgery, szaszłyki, kawałki pizzy. A może po prostu pizza na kawałki? W warszawie są organizowane takie bazary ze zdrową żywnością i foodtrackami, nazywa sie to "targ śniadaniowy" - może zerknij co oni oferują, to coś Cię zainspiruje ;) powodzenia!
  • Odpowiedz