Wpis z mikrobloga

Pytam z czystej ciekawości. Co sądzicie o świecących nakrętkach na wentyle? Wiem, że to wiocha straszna, ale zastanawiam się, czy nie chciałbym, żeby mój dzieciak (którego jeszcze nie mam) jeździł z takimi. W jakiś sposób na pewno zwiększa bezpieczeństwo. Pierwszy raz na żywo widziałem taki rower kilka dni temu i ciężko nie zwrócić na niego uwagi.

#rower #pytanie
Member - Pytam z czystej ciekawości. Co sądzicie o świecących nakrętkach na wentyle? ...

źródło: comment_lZpx0PWk2ASoPwISYQOBDYIIQdNPApkE.jpg

Pobierz
  • 20
le zastanawiam się, czy nie chciałbym, żeby mój dzieciak jeździł z takimi...

@Member: No i pojeździ... do momentu aż nie zwróci uwagi na jego "pedalski rower" Seba spod bloku... efekt? W najlepszym razie będzie brak rowerku.

Ogólnie dobra taktyka przetrwania to nie zwracać na siebie uwagi. Zwykłe czerwone migające światło na noc (+ plus latarka na przód) w zupełności wystarcza.
@Member: Myślałem, czy nie kupić takiego czegoś, ale w sumie nie jeżdżę w nocy. Gdybym jeździł regularnie prawdopodobnie zdecydowałbym się - jednak trzeba pamiętać, że rowerzysta jest widziany przez kierowców głównie z przodu/tyłu, rzadziej z boku.
@karolburza: @sebek1987: W samochodzie jest to po prosty nielegalne. Nie możesz mieć żadnej nieujętej przepisami diodki na zewnątrz. Za durny wentyl mogą Ci dowód zabrać.
Będzie jeszcze atrakcyjniejszy bo full nielegal underground Polecam.
@Navrazz: średnio to wygląda i mało praktyczne, tak jak @macabrankov: uważam, że samochody widzą Cię głównie z przodu/tyłu i mają lepszy zasięg. Takie robienie z roweru choinki. Za to te linie wyglądają bajerancko na rowerowy podryw :P
@Member: właśnie czekam na takie tylne światełka z pasami jako dodatek do moich obecnych tylnych świateł, jak będę gdzieś w tym tyg na rowerze w nocy to wstawie zdjęcie z tego jak o ile w ogóle się sprawują :)