Wpis z mikrobloga

W Łęcznej od rana fajne słońce, więc zapraszam wszystkich fanów prawdziwej piłki nożnej przed telewizory :D Nie sędziuje Jarzębak, więc pewnie nie będzie 15 żółtych kartek, w tym 3 czerwonych dla gości, ale i tak zapowiada się wielki hit, Gran Derbi Polski...

Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia

15:00 Orange Sport

#pilkanozna #pierwszaliga #leczna #gdynia #arka
parachutes - W Łęcznej od rana fajne słońce, więc zapraszam wszystkich fanów prawdziw...

źródło: comment_ge9ySq521JC4gABc1KazyOuhZvZuH1e1.jpg

Pobierz
  • 12
  • 0
@edytq: mój boże, fajowsko :) a my dzisiaj tak jak w piątek trzynastego trochę, od rana sam pech. Brama na stadion zamknięta, nie przekazał kierownik stadionu technicznym że będziemy, na miejscu gdzie staje wóz transmisyjny ktoś zostawił samochód... i tak dalej ;)
@mq1: Mecz był żenująco słaby. Arka grała, Łęczna się miotała i wybijała. Pierwszy gol z dośrodkowania. Ten Mendes czy inny Maneul, z numerem 8 strzelił głową. Zasłużony gol, bo od dłuższego czasu gospodarze tylko się miotali. W drugiej połowie, hoć ciężko w to uwierzyć, grali jeszcze gorzej, ale udało się po rożnym doprowadzić do wyrównania. Wyrównał samobójem Jarzębowski. Potem jeszcze większa żenada w obronie Łęcznej i nie wiem jakim cudem Arka
@parachutes: Udało mi się go obejrzeć, już dawno nie widziałem spotkania w którym tak słabo wyglądająca drużyna zdobyła trzy punkty. W Łęcznej limit szczęścia wyczerpał się do końca sezonu, a Arka wciąż posiada niewyczerpalne pokłady pecha ;)
@parachutes: Słyszałeś może co stało się z kibicami gości? Podobno kilkadziesiąt kilometrów przed Łęczną zatrzymała ich policja i nie dojechali, wiadomo z jakiego powodu?