Wpis z mikrobloga

@janek1740: tak, jest auto sleep, albo ustawiasz ręcznie. Z tego co zauwazylem jesli odloze opaske na biurko w srodku dnia nie wykryje snu, ale juz wieczorem jak np grasz w agario i trzymasz nadgarstek nieruchomo 15 min moze wykryc ze spisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie zajebiste urządzenie za 70 zł, jesteś prawie jak #!$%@? Bond ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janek1740: tak, przelicza, co prawda nie wiem na ile dokladnie pokazuje ten dystans, rozmiar kroków jest różny dla każdego. Np dzis mam 4759 krokow, 4.2 km, 278 kcal. Z tego co zauwazylem na telefonie nabija mi ok 500 kroków więcej, ale generalnie wyniki są dość podobne i wydają się miarodajne. Można ustawić sobie dzienny cel kroków, jak się go osiągnie opaska wibruje 3x. Pierwszy raz jak to się stało nie wiedziałem
@bravenewworld63: Szczerze? To spodziewałem się czegoś więcej, niby za taką kasę to cudów nie będzie ale nie pasuje mi kilka rzeczy. Kroki zlicza tak sobie, cały dzień jestem na nogach a na zegarku kilka tysięcy kroków, wszystko przez to, że gdy np. idę i ręce trzymam w kieszeni w bluzie to opaska nie zlicza kroków wszystko przez to, że ręce się nie ruszają po prostu albo wychodzę z siostrzenica na spacer
no i zajebiście :P nie synchronizowałem opaski w niedziele przez cały dzień teraz mamy poniedziałek włączyłem bluetooth i co? kroków z niedzieli brak :/