Wpis z mikrobloga

Poruszam po raz kolejny wątek #mojliquid, bo miałem ogromną chęć zrobić Black Pom Pom, ale że nie ma nigdzie aromatu cytryny, więc uderzę w coś innego. Albo Sucker Punch albo/i Tiger's Blood. Do tego drugiego wszystkie składniki są na #edym więc leżą już w koszyku, a do suckera nie ma Vanilla Swirl.
Pytanie do starych wyjadaczy czy bardzo się on różni od TPA French Vanilla Deluxe? Dla mnie wanilia to wanilia, nie wiem jak może się różnić w aromacie. Słodyczą?Intensywnością?
#epapieros #epapierosy
  • 10
@Soczi: vanilla swirl zastąpiłem vanilla bean ice cream Z flavor vest. Bo w edymku nie mieli innej. Nie jest to to samo, ale też daje rade.
A dragon to mój ulubiony liquid :)
@Soczi: Jeżeli nie przepadasz za bardzo słodkimi liquidami, to zrób na początek próbkę tego tiger's blooda. Ja swój musiałem trochę rozcieńczyć, bo na codzienne wapowanie średnio się nadawał.
@Soczi: chyba za malo go daje zeby bylo az tak go czuc, zwieksza troche throat hit i mozliwe ze mniej dymu jest albo mi sie wydaje. no i oczywiscie troche jest kwasniejsze. musze zrobic test na wiekszej dawce >5% 70/30 vpg