Wpis z mikrobloga

  • 1
@Aou: odpuść sobie z tymi przytykami do kos i krakowa....serio uważasz ze Sebix w kreszowym dresiku z kołczanem prawilnosci kupił by sobie nóż za 650 zł? Albo za 1700 zł. Takiemu wystarczy łyżeczka żeby cię z twoich rurek wyłuskać.
@DamnumEmergens: może i "#!$%@?", ale ja "#!$%@?" nóż (za sporą cenę, mam na myśli BM gripek i 710 D2) w którym co najmniej raz w roku musiałem wymieniać ową sprężynkę. Tak, to prawda często używam noża, ale nie robię nim nic nadzwyczajnego co by mogło go popsuć. Benchmade ma dobry serwis (nie odpłatnie przysłali mi uszkodzone elementy), tylko co z tego jak muszę to często wymieniać. Dlatego osobiście preferuje liner-lock a
@wrakczasu: Każdemu według potrzeb, ale serio te Omegi pękają naprawdę rzadko i musisz po prostu źle trafić, żeby Ci pękła ;) Co do Paramilki, to tak - mam obecnie dwa egzemplarze, a miałem wcześniej jeszcze ze 4 czy 5 (trochę tym handluję), ale wolę BMki, niestety Paramili ma relatywnie krótkie ostrze i słaby czubek i jako jedyne EDC bym jej na pewno nie wziął.

Nota bene liner i frame locki są
@DamnumEmergens: Może miałem pecha, że na takie trafiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z benchmade podoba mi się tylko 940 ()
Obecnie używam "pszczółki" (bee l02) xD na prawdę fajny nożyk do używania na co dzień. Tak, trzeba go częściej podostrzyć.