Wpis z mikrobloga

Trochę natchniony @bylejaka i @bylejaka mam małe #ogloszenie mirabelki i mirki!

Jako, że dużo człowieków przyjeżdża do #wroclaw na #wroclawskiewykopparty to chciałbym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Już parę razy nasi studenci próbowali zrobić #ama, a że pierdoły pisali okrutne, to stwierdziłem, że zrobię #ama na żywo i dla wszystkich tych, którzy chcą w ramach zwiedzania Wrocławia odwiedzić mnie w radiu w pracy zapraszam na małe #zwiedzajo! Pokażę, opowiem i - jak obiecałem - live #ama included ;)

Chętnych zapraszam na PW, żebym wiedział ile Was może być ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)



  • 32
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Jak już kiedyś wspominałem po drodze (bo mnie nie śledzisz, o!) Opiekuję się działem techniczno - informatycznym (koszule w kratę i te sprawy ( ͡ ͜ʖ ͡) ) w Radio Luz na 91.6 fm we Wrocławiu. Generalnie nadzoruję pracę emisji programu na żywo (którą macie możliwość zobaczyć) oraz trzymam rękę nad całym udźwiękowieniem Radia.

Myślę, że to fajne doświadczenie zobaczyć co się kryje za
  • Odpowiedz
@sabtuzdeamon: niestety nie dam rady się pojawić.

Niemniej jestem juz na tyle doświadczony, że warunkowo mogę udzielić zezwolenia na rozdawanie kubków po wysłaniu materialu zdjęciowego na pw lub email Felonious_gru.jest@kozacki.pl
  • Odpowiedz