Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: co takiego Cię żenuje? że chcę zwiedzić obóz na Majdanku przy okazji wizyty w Lublinie?

chodzi mi tylko o to czy jest coś poza tym, co w Stuthoffie, bo w Oświęcimiu jest na przykład. robi dużo większe wrażenie.
@SScherzo: Trudno, żeby nie robił skoro jest/był zdecydowanie największy. Na Majdanku jest kopuła z prochami pomordowanych, otwarte baraki z tablicami w środku i mały, ale ciekawy, budynek z częścią mulimedialną,

ps. jaki koncert?
@Sverc: Einsturzende Neubauten, jadę tam tylko po to i zwiedzanie będzie ewentualnie przy okazji, dlatego pytam po prostu. bo nie planuję wyjazdu do Lublina jako takiego tylko koncert. w Oświęcimiu są na przykład te rzeczy pomordowanych, włosy, okulary. dlatego pytam, bo samych baraków, cóż, widziałam już baraki po prostu.
@SScherzo: Rzeczy też są. Chyba jeden barak jest cały wypelniony butami więźniów.

Sama będziesz musiała zdecydować czy się wybrać. 'Ciekawość' obozów koncentracyjnych ciężko jest określić :P Trzeba też mieć na to odpowiedni nastrój.
@SScherzo: również się wybieram na ten koncert. natomiast jeśli chodzi o majdanek, to moim zdaniem powinnaś zwiedzić (przed koncertem, czy innym razem), pomimo że nie wygląda imponująco :3