Wpis z mikrobloga

Parę pytań do eskeprtów z #csgo

- czy można jakoś wyłączyć auto zoom z AWP po oddanym strzale?
- czy można jakoś zniwelować efekt/wyłączyć efekt tego niejako "fokusowania" się wzroku po odpaleniu zooma w AWP?
- czy można jakoś wyłączyć ten najazd na przeciwnika który Cię zabił?
- czy można do #!$%@? nędzy ustawić jakoś sensownie dźwięk (tak żeby nie #!$%@?ło jakimiś dźwiękami radiowymi, wygranej rundy etc po uszach a słychać było odgłosy mapy?)
- czy drop broni jest możliwy tylko po zdobyciu levelu czy w każdym momencie?
-czy są jakieś sztuczki na większą ilość fps? mam Radka HD6850 i mocne C2D - ilośc fpsów nie powala mimo znacznych redukcji detali w menu

Z góry dzięki za odpowiedzi :) Wiem, że dużo ale może komuś będzie się nudziło
  • 6
  • Odpowiedz
@duskhorizon:
1) szybko dwa razy Q po oddanym strzale
2) nie
3) tego nie wiem
4) tak
5) drop broni jest całkowicie losowy + za awans raz w tygodniu dostajesz skina ("tydzień" resetuje się w środę)
  • Odpowiedz
@duskhorizon:
1, nie
2, efekt rozmazania o ile o niego chodzi jest tylko kiedy sie ruszasz z zoomem normalne, chyba ze zrobisz to na "kucaniu" lub "skradaniu" efekt masz mniejszu jeżeli oba efekty zastosujesz jednoczesnie na zoomie i sie poruszysz to zrobisz to na tyle wolno ze efektu nie bedzie.
3. chyba nie
4. Audio w opcjach masz dzwiek muzyki itp ale odsylam do linku nizej tam masz to tam ladnie opisane również co warto zostawić co wyciszyc
5. po lvlu jest pewny po zakonczeniu gry tez ale szanse sa dosc male chyba ze masz operacje wykupiona szanse sa wieksze ale raczej
  • Odpowiedz
@duskhorizon:
1) był na to bind, i wątek na reddicie, ale bardzo problematyczna rzecz. Łatwiej szybko 2 razy q wcisnąć (ostatnio używana broń), wtedy zoom schodzi.
2) nie wiem, może zależne od detali, ale chyb anie
3) nie, ale przecież to przydatne bo info możesz dać
4) opcje - ustawienia dźwięku. Wycisz czego nie chcesz słyszeć, wyłącz hymn gracza itd.
5) w dowolnym momencie możesz dostać skina/skrzynkę, ale bronie z nowej operacji dropią tylko przy levelu, raz na tydzień, jeśli
  • Odpowiedz