Wpis z mikrobloga

Korzystam, mam zablokowane wszystkie serwery oprocz EU West - i co? Gówno. Nadal dostaje ruskich, pomimo że gram na EU West.
@toster15: "ulow - zwykle wpisuje jak gram ze snajperem w teamie coby chlopak chociaz troche sobie fragow nabil bo czasami mi go szkoda jak nie potrafi 5 jednym strzalem z awp zabic a tak bardzo sie stara. Oznacza graczy ktorzy ledwo co potrafia grac.

low - maly skill ale juz lepiej niz ulow!

med - sredni skill, tu juz czasem mozna nawet powalczyc, snajpi nie daje rady juz, muzimy prosic o
@NiPGaming: nie aktualnie, tylko już od dłuższego czasu, na IEM to pamietam to, ze bylem jednym z nielicznych co kibicował TSM i EnVy, pamietam jeszcze heatona ktory siedzial metr odemnie i strasznie się przejmował tą grą, jakby postawił na nip grube pieniądze xD Ale po drugiej mapie znudziło mi się oglądanie i poleciałem po zdjęcia z innymi :p
@Jemo: > Korzystam, mam zablokowane wszystkie serwery oprocz EU West - i co?
Widzisz dobrze napisałeś mm picker blokuje serwery. CSGO działa tak, że podłącza cie do najbliższego serwera. Gdyby taki serwer nie był dostępny podłącza cie do drugiego najlepszego, a gdy drugi nie działa to do trzeciego itd. itd.