Wpis z mikrobloga

ok.
#lgbt #neuropa #4konserwy

Chociaż mi się to nie podoba, przypuśćmy, że normalni ludzie pozwolą Wam zalegalizować związki homo będziecie sobie mogli brać śluby cywilne.

czy wtedy te środowiska w Polsce przestaną wyłazić na ulicę? to załatwi sprawę i nie będę musiał oglądać żadnych #!$%@? kolorowych flag oraz nie będzie organizowanych żadnych #!$%@? parad równości?
Czy wtedy pedały i les przestaną chodzić i #!$%@?ć JESTEM GEJEM I JESTEM SMUTNY BO MIE NIE AKCEPTUJO.
Zarzekacie się, że przyzwolenie na takie związki to nie jest zielone światło dla innych dewiacji i mniejszości. Czy aby na pewno?

Jeżeli nie, to powiedzcie mi czy właśnie legalizacja załatwi sprawę i wreszcie przestaniecie manifestować swoje problemy?
  • 25
@ghostface: prowadzę dyskusję za pomocą odpowiedniego medium transmisyjnego jakim jest internet. ludzkość się komunikuje i to jest naturalne. skończ odbiegać od dyskusji bo w ten sposób okaże się, że w sumie powinniśmy na piechotę zapitalać, a nie samochodem
nie ma szans żeby na tym poprzestali, najpierw związki partnerskie następnie małżeństwa jednopluciowe potem adopcja dzieci.

A później pedofile, zoofile, deandrofile i inne file będą się domagać akceptacji. Dajcie spokój. Dwóch dorosłych ludzi podejmuje świadome decyzje a wy panikujecie i straszycie końcem świata.
@kam966:
@hehehehehehe: skieruj to pytanie bardziej ogólnie, do setek tysięcy uczestników najróżniejszych parad, manifestacji i innych strajków. Od groma tego jest, nie wiem czemu akurat parady równości się czepiasz. Takie jest prawo, że można sobie wyjść i pomaszerować, a ludzie z tego korzystają i realizują w ten sposób swoją potrzebę życia w społeczeństwie, tak to chyba można określić.

I tak jak jedni wychodzą, żeby pokazać przywiązanie do Polski, tak inni wychodzą, żeby
@hehehehehehe: jedyna forma komunikacji, którą można nazwać "naturalną" to komunikacja werbalna, ponieważ towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Komunikacja za pośrednictwem wykopu jest nowa, dotyczy promila społeczeństwa, więc jest jeszcze mniej naturalna niż homoseksualizm. Jakoś nie przeszkadza ci, gdy ty sam publicznie robisz nienaturalne rzeczy.

skończ odbiegać od dyskusji bo w ten sposób okaże się, że w sumie powinniśmy na piechotę zapitalać, a nie samochodem


To nie jest odbieganie od dyskusji. Jeżdżenie
@hehehehehehe: Towarzysze z Ruchu Narodowego nie tylko biją po oczach, ale też po ludziach na swoim patriotycznym marszu w listopadzie. Homoseksualiści rażą cię w oczy, bo ich nie lubisz, a nie dlatego, że są głośniejsi niż górnicy, kibice, czy twórcy innych marszów.