Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy w wyborze nowego clearomizera. Chcę na miejsce Nautilusa Mini wziąć coś RBA, żeby pobawić się w końcu ze swoimi grzałeczkami. Póki co w oko wpadły mi: Eleaf Lemo 2 i KangerTech Subtank Mini (Subtank Plus za duży już). Clearomizer może być spory bo i bateria będzie spora - Heatvape Defender (ta bateria zamiast isticka bo ma klirka centralnie umieszczonego, lepiej się prezentuje).

btw. opłaca się dopłacać 20zł do baterii o mocy 36W zamiast 25W? Model ten sam, pojemność ta sama.
#epapierosy #epapieros
  • 20
@XpedobearX: póki nie wyjdzie nic nowego, to ciężko znaleźć coś lepszego od tych dwóch. Lemo ma ponoć trochę gorszy smak i brak kupnych grzałek, ale za to bardzo wygodny system wlewania liqiudu i chyba większy deck (nie jestem pewny co do tego;p).
@XpedobearX: hmm, no ale nie napisałeś czego oczekujesz od clearomizera. Możesz wziąć Lemo2, możesz wziąć sobie tego subtanka ale równie dobrze możesz wziąć Goblina v2 albo Goliatha v2(nie wiem czy już wyszedł z preorderu).
@xadereq: Jednak to RBA (tak wynika z opisów na stronach). Może źle się wyrażam, ale chodzi mi clearomizer posiadający dolny cap z możliwością instalacji własnych grzałek. Czego oczekuję? Fajnego wyglądu, niezbyt wielkiej pojemności (4ml powinno styknąć, aktualnie mam 2ml), fitowanie z baterią, bez wycieków.
@FlameVinci: Z Lemo czytałem na forum, że ma słabe śrubki. To prawda @xadereq? W KangerTechu podobają mi się te kolorowe oringi, fajnie podkreślają wygląd. Tylko na peleonie w opisie jest wstawka, że potrzeba co najmniej 30W, więc musiałbym do niego wziąć mocniejszą batkę.
@MightLight: Dokładnie taki mam obecnie zestaw - Nautilus Mini + Aspire CF VV. Baterię zmieniam bo po roku straciła trochę pojemności i imo słabo się ładuje. Obie rzeczy oceniam bardzo ok. Na początku przy baterii obawiałem się zdzierania nadruku, ale jest bardzo dobrej jakości. U mnie czuć pod palcami jakieś rysy, ale gołym okiem nic nie widać (często latał po podłodze itp.). Minusem jest jedynie przycisk, który się zdrapuje po jakimś
@FlameVinci: istick prawie 2x droższy, poza tym na początek nie przypada wszystkim do gustu wygląd ;) Niech się obędzie z czymś ze średniej półki, żeby nie zrazić się do vapowania na badziewiu i będzie git. Kiedyś też wybrałem na początek baterię ego i clearomizer za 20zł przez co wielu moich znajomych już nie vapuje :P