Wpis z mikrobloga

@Popaparaniec: Kilka organizacji szykuje pozwy, a ja porozmawiałem trochę z Vladem i dowiedzialem się, że on po prostu jest taki jak masa innych ukraińskich chłopaków przed 18-nastką. Nazizm jest teraz u nich modny. Chłopak jest przerażony, chce przeprosić, złożyć kwiaty pod pomnikiem na Majdanku i nawet pracować jako wolontariusz w muzeum Majdanek. Obawiam się jednak, że poglądów nie zmieni. Nie wiem co możemy zrobić, żeby jakoś tę ukraińską młodzież odciągać
  • Odpowiedz
Nie wiem co możemy zrobić, żeby jakoś tę ukraińską młodzież odciągać od radykalizmu...


@tomasz-maciejczuk: a ja wiem. Nie wpuszczać do Polski. Niech gniją małe naziole w swoim biedackim piekiełku.
  • Odpowiedz
Tak naprawdę bardziej od #!$%@? przydałaby się młodemu jakaś porządna, przymusowa, lekcja historii. #!$%@? nie zmieni jego nastawienia, a tym bardziej utwierdzi go w swoim przekonaniu. Tu winny jest system edukacji ukraińskiej. Zobaczcie jak wygląda elementarz dla najmłodszych dzieciaków, toż to jakiś skandal: https://bohdanpietka.wordpress.com/2014/10/15/
  • Odpowiedz
Nie wiem co możemy zrobić, żeby jakoś tę ukraińską młodzież odciągać od radykalizmu


@tomasz-maciejczuk: Dla przykładu wytypować stu debili i: 1. relegować ze szkoły z wilczym biletem 2. odebrać karty Polaka 3. windykować kwoty, którymi ich polskie społeczeństwo dotowało 4. deportować z Polski bez prawa wjazdu, wpisać do SIS 5. dać czarno-czerwony bukiet na drogę i kopa w cztery litery od Straży Granicznej. Jeśli sytuacja powtórzy się - zrobić to
  • Odpowiedz
Może kupić Ci bilet do Korei Północnej?


@tomasz-maciejczuk: Chętnie pojadę na wycieczkę, jeśli zorganizujesz ;-)

zawinił jeden, a Ty chcesz ukarać stu niewinnych?


@tomasz-maciejczuk: Ten był mega-idiotą, że wrzucił swoje smrody na fejsa. Inni rozlewają fekalia w sposób bardziej dyskretny. Zapewniam Cię jednak, że na 1000 studenciaków z Ukrainy, więcej niż połowa to debile-banderowcy, tacy jak ten tutaj. Bo tak ich wychowano w ich Wielkiej Ukrainie. Niestety.
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że marzy Ci się jakieś chore polowanie na czarownice i prześladowanie Ukraińców


@tomasz-maciejczuk: Mnie? W życiu! Ale jakby Jarema wstał z grobu, to by zapewne z hultajstwem inaczej gadał niż "polskie" pseudo-elity. Choć teraz, przez wyborami, zarówno PIS jak i SP pohukuje gniewnie w stronę banderowców. Liczą na głosy Kresowiaków i zniecierpliwionej ukraińskim chamstwem i bezczelnością części społeczeństwa (coraz liczniejszej...). Z innej strony, czemu miano by ich prześladować?
  • Odpowiedz
chodziło mi o nazizm wymierzony przeciwko polakom


@blaze01: To zmienia postać rzeczy. Ale ten frazes "nazizm nie przejdzie" kojarzy się z lewactwem, niemieckimi bojówkarzami i tęczowymi rycerzami ;-)
  • Odpowiedz