Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? w gorących wpis o chłopaczku który ma 22 lata i dziewczyna go rzuciła. Depresje, nerwice, paczka fajek dziennie. Co z wami jest nie tak? Kiedy staliście się #!$%@??
  • 41
  • Odpowiedz
@Kovacs: Takie to jest to nowe pokolenie... Mam braciaka lvl 23, który jest w toksycznym związku i nie chce go rzucić bo boi się, że nie znajdzie już dziewczyny... Po prostu brak słów.
  • Odpowiedz
@Kovacs: odkąd eurosocjalizm zapanował priorytety i hmm... "moda" (?) sie zmieniaja. Panuje teraz inny wzór mężczyzny : panowie niewieścieją, kobiety mężnieją.
  • Odpowiedz
@Sordi: internet jest rozwiązaniem problemów, ale tylko w takich przypadkach jak mój gdy nie możesz naprawdę wyjść z domu.
Może faktycznie islam powinien zalać Europę i zresetować to gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kovacs: Nie rozszerzałbym przypadków ciężkiego #!$%@?, których niestety na wypoku mają liczną reprezentacje na całą grupę społeczną młodych ludzi.
  • Odpowiedz
@Kovacs: a już widzę, dodano 18 godzin temu dlatego nie widziałem, ja w ogóle nie rozumiem po co rozpaczać przez różowe paski, było minęło, znałem gościa który się zwolnił z pracy bo go laska nie chciała i pije z tego powodu. Po jaki #!$%@? ja się pytam, nie lepiej znaleźć sobie jakieś hobby i tym się zająć? Tyle ciekawych rzeczy można robić, nie - lepiej płakać i zamartwiać się nad
  • Odpowiedz
@Kovacs:

Gdy byłem gówniarzem 16-18 i

Jak miałeś 16-18 to na pewno myśleliście poważnie o wspólnej przyszłości. Po prostu porównujesz związek bez przywiązania do związku z chęcią bycia na zawsze.

Po tym co pisał mogę się domyślać, że uważał ją za swoją własność. Po miesiącu mu przejdzie i tak, więc to nie depresja.
  • Odpowiedz
@smirk0: gdy byłem starszy to po rozstaniu nawet przy poważnych związkach nie miałem problemu z ogarnięciem się.
Ludzie zapominają chyba że jutro jest nowy dzień i wszystko się może zdarzyć.
  • Odpowiedz