Wpis z mikrobloga

Mam w tej chwili trzy numery w planie "Smart Plan na Rozmowy" (39,90 zł, ale w rzeczywistości dużo mniej po rabatach). Umowa kończy mi się za miesiąc.

1. Czy mogę skorzystać z promocji 20% mniejszy abonament za przedłużenie umowy, jeżeli chciałbym zmienić plan na "Super Smart Plan" (przedstawiany na stronie Orange jako 29,99 zł)? Mój obecny plan i ten nowy mają podobne nazwy, ale jednak trochę inne i warunki też trochę inne. Dlatego chcę się upewnić, czy ten rabat 20% dotyczy tylko przedłużenia umowy na starych zasadach, czy ogólnie przedłużenia umowy nawet nawet ze zmianą planu?

2. Dobrze rozumiem, że ten "Super Smart Plan 29,99 zł" (bez telefonu, sam sim) to w rzeczywistości ma cenę wyjściową 60,99 zł, tylko po rabatach spada do 29,99 zł i jeszcze dalej po zastosowaniu rabatu 20% za przedłużenie umowy? W efekcie po tych wszystkich rabatach abonament miesięcznie wynosiłby 21,79 zł za jeden numer?

3. W nawiązaniu do pyt. 2, czy to oznacza, że gdybym wszystkich trzy numery przedłużył na tych zasadach, to obowiązywałoby mnie Orange Open? Czyli 21,79 zł x 3 = 65,37 zł i od tego 20 zł rabatu za Orange Open, czyli 45,37 zł za trzy numery?

@OrangeEkspert pomusz!

#orange
  • 6
@eshabe: Jeżeli spełniasz warunki do przedłużenia umowy to możesz ją przedłużyć wybierając Super Smart Plan z rabatem 20% na abonament pobierając kod rabatowy na naszej stronie. Informacje o ofercie oraz regulamin znajdziesz na naszej stronie: http://oran.ge/1TRmMpM. Po uwzględnieniu wszystkich zniżek z kwoty wyjściowej 60,99 zł cena abonamentu to 29,99 zł, dodając do tego rabat 20% kwota abonamentu za jeden numer to 21,79 zł. Promocja ta nie wyklucza się z Orange Open
@eshabe: Umowę możesz przedłużyć na 150 dni przed jej końcem przez naszą stronę lub na 120 dni przed końcem telefonicznie lub w salonie. Jeżeli umowa kończy Ci się w lipcu tego roku to możesz dokonać już przedłużenia.
@OrangeEkspert: Chciałem dziś przedłużyć tę umowę. Po zalogowaniu na moje konto w Orange wyświetla mi się nawet informacja o tym, jakie oferty zostały dla mnie przygotowane i jest m.in. te "-20% dla przedłużających umowę", wybieram ją, przenosi mnie tutaj, klikam w "Pobierz kod", przechodzę do generowania kuponów, podaję swój numer, przepisuję hasło z SMS-a i tam komunikat "Brak dostępnych kuponów".

Co teraz? Ta promocja zgodnie z regulaminem jest tylko do