Wpis z mikrobloga

Bardzo blisko rossonerich znajduje się Andrea Bertolacci . Mediolański klub ma zapłacić za usługi tego zawodnika 15 mln euro + ew. bonusy . Sam zawodnik według CdS ma inkasować 1,5 mln euro na sezon . Oficjalnie potwierdzono także przedłużenie kontraktu z Nigelem De Jongiem do 2018 roku .
#milan #seriea #transfery
  • 4
  • Odpowiedz
@YouthX: Kolejny "bardzo blisko". Teraz chyba Milan nie zrobi tego błędu i nie będzie rozgłaszać światu, zanim nie podpiszą kontraktu. Ale wygląda na to, że Andrea faktycznie dołączy, co mnie cieszy, bo to bardzo ciekawy zawodnik.
  • Odpowiedz
@YouthX: Zajebiście... Roma zamiast sprzedać Pjanicia, pozbyć się De Rossiego, nie wiem, cokolwiek, woli sprzedawać kolejnego wychowanka. Eh, #!$%@?. A miałem taką nadzieję, ze zostanie.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Spokojnie, bardzo blisko Milanu byli już Kondogbia czy Martinez... Swoją drogą ten Bertolacci serio jest taki dobry? W tym sezonie oglądałem prawie tylko mecze Milanu więc średnio się orientuję.
  • Odpowiedz
@Murzinio: Skoro oglądasz mecze Milanu to powinieneś go kojarzyć z tego gola ;P

Strzelił bodaj 6-7 bramek jako środkowy pomocnik Genui, miał też z 7-8 asyst. Z każdym sezonem się rozwija, więc ciekawe do jakiego poziomu dojdzie.
W.....R - @Murzinio: Skoro oglądasz mecze Milanu to powinieneś go kojarzyć z tego gol...
  • Odpowiedz