Wpis z mikrobloga

@TSoprano: Powiem Ci tak - wychodząc do pracy na 8 godzin ładuje zawsze do 100%. W pracy napiszę parę sms, na przerwie poczytam face i mirko. Wychodząc z pracy mam 70% baterii, a włączone mam dane, gps i szybki podglad (przjezdzasz ręką nad czujnikiem zblizeniowym żeby wybudzić ekran).

Nie jest źle. Ale jak człowiek się bawi to fakt faktem schodzi w oczach. Całe szczęście że jest QuickCharge i telefon od 0
DiegoCosta - @TSoprano: Powiem Ci tak - wychodząc do pracy na 8 godzin ładuje zawsze ...
@DiegoCosta: Kolega ma też N4, ale on przesiadł się z Note'a 1 i dla niego różnica jest ogromna. Ja mam N2, który jeszcze bardzo nie odstaje wydajnościowo, ale korci człowieka, żeby zmienić. Tylko ten Knox mnie powstrzymuje.
@TSoprano: Fakt - knox może przeszkadzać. Mnie już znudziło modowanie sprzętu, więc nie boli mnie to tak. Zwłaszcza że to jest praktycznie flagowiec więc jeszcze aktualizacje będą - przynajmniej do czasu wymiany sprzętu na nowszy. No i myślę że jeśli będe zmieniał to tylko na Note5/Note 6.
@DiegoCosta: To samo mialem z przejscia S3 na N3, dzis juz troche stary model, czekam na 5. Czworke uzywam jako "phonsole" pod GearVr bo ekran jest wazny, wiec nie moze miec syfow, rys, brudow bo to pozniej widac ogladajac film czy grajac.