Wpis z mikrobloga

@MrCat: nie mogę. pracodawca mi co miesiąc tłumaczył, że płaci za mnie do lekarza z insytucji o nazwie NFZ i tam się leczyć nalezy no to go poszukuję teraz!
@mgr_rybak: mieszkam w centrum więc w sumie obojętnie. jak będzie miał mózg to nawet do Stargardu mogę jeździć :)
@Sir_Well_Endowed: coś Ty? toż to czyste szalenstwo. obczaję Portową
@Inkwizycja: Łukasińskiego też
@Pommernstellung: i 3go Maja również jak znajdę
@dreaper: heh. pierwsze co zrobiłam to tak wyszukałam właśnie! a że tego dużo to postanowiłam poprosić o polecenie kogoś zaprzyjźnionego. nie widzę w tym nic zdrożnego drogi Dreaperze. z gorączką to już od dawna do lekarza nie chodzę, ale regularnie po recepty i kontrolne badania np tak. to lepiej mieć lekarza z mózgiem ;-) dzięki za pomoc!
@malutkaMi: Kaspierczak Tomasz w Luxmedzie

@Sir_Well_Endowed: Potwierdzam. Mam informacje o tym lekarzu z pierwszej ręki i same pochlebstwa o nim słyszałem.

@malutkaMi: co się tyczy zaś samego lekarza to nie wiem czy zdanie mirków ma jakąkolwiek większą wartość w tym temacie, bo jak by się sami znali na medycynie to raczej by się po lekarzach nie włóczyli

@dreaper: Liczy się samo podejście lekarza, jego zaangażowanie, czas Tobie poświęcony.