Wpis z mikrobloga

Polecicie mi jakiś uchwyt, którym mógłbym zaczepić telefon z androidem do pada z xboxa 360?
Zależałoby mi na czymś trwałym, myślę żeby używać tego w komunikacji miejskiej + powinno łapać telefon sporych rozmiarów(musi uchwycić 6 cali, nexus 6)

#android #pytanie
  • 12
@Pacjent: wolę ściskać telefon między kolanami i plątać się z kablem, niż trzymać w rękach to kwadratowe gówno gdzie gałki umieszczone są w pozycji dla niedorozwiniętego płodu z wykrzywionymi kciukami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pacjent: a ja wolę podłączyć adapter do pcta i po prostu grać na padzie, bez #!$%@? się z jakimiś słabymi sterownikami napisanymi przez zewnętrznych devów, bo sony ma #!$%@? na platformę pc.
Podpięcie pada do androida to dla mnie spontaniczna rozrywka i nadal cenię sobie pad z xboxa od


@JBFC: Nie wiem, czy w ogole cos takiego istnieje. Znalazlem tylko info, ze nyko mialo wypuscic smart clipsy dla padow od xboxa 360, one i dualshocka 4, przy czym clipsy do dwoch current genow sa ogolno dostepne, a tego do xboxa 360 nigdzie nie ma. Dodatkowo moj ulubiony portal aukcyjny milczy na ten temat, a jak czegos nie ma na aliexpress, to jest podejrzenie, ze nie ma tego nigdzie.