Wpis z mikrobloga

Właśnie dotarł do mnie Subtank Mini od Kangertech. W sumie spodziewałem się po nim czegoś więcej. Czegoś lepszego, ale jestem wyglądem tego parownika trochę rozczarowany. Dolna część odpowiadająca za airflow jest nierozbieralna (sic!). Zamiast śrubki jest tam miedziany nit. Grzałka RDA ma tak wąskie otwory dostarczające liquid na watę, że nie wiem czy w ogóle będzie możliwe używanie tego zespołu grzewczego bez ich poszerzenia. Generalnie jakość wykonania nie różni się zbytnio od tego co ma do zaoferowania Tobeco czy Ehpro. Plusem tego zestawu jest zapasowe szkiełko i zestaw uszczelek oraz to, że sam parownik nie wymaga żadnych narzędzi do rozebrania. W zestawie jest też zapasowa grzałka, dwie śrubki do parownika RDA i jakaś prasowana wata.

#epapierosy #epapieros #subtankmini #kangertech
d.....r - Właśnie dotarł do mnie Subtank Mini od Kangertech. W sumie spodziewałem się...

źródło: comment_v6phwdLeCaBa9yfQaZcwBcVzX9nu6xkm.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@dreaper: Ale powiedz czego ty sie spodziewales? To jest troche taki sprzet do wszystkiego. Uniwersalny - 2 gotowe grzalki w zestawie + modul RTA. Sa lepsze dedykowane parowniki pod krecenie wlasnych grzalek ale jezeli komplet kosztowal ponizej 100 zl to moim zdaniem ciezko dorwac lepszy sprzet w tej chwili. Ja tam jestem z niego zadowolony:) wlasnie zamowilem sobie nowa baze z FT (ta z dziurkami po bokach) za niecale 3 USD.
  • Odpowiedz
@wonzki: @MehowM: @Sypu: @BeDoEl: @anddom03: @ttinyowski: @PrawieJakBordo: @spluczka: To było pierwsze wrażenie, ale nie jest aż tak źle jak się tego spodziewałem.
Przewiew ma znacznie lepszy niż Kayfun 4 (Tobeco), napełnianie jest dziecinnie proste, wymiana grzałki na gotowca albo RTA tak samo no i tym co wyróżnia go od Tobeco i Ehpro jest fakt, że ciężko w nim znaleźć jakieś niedoróbki, które utrudniają korzystanie
  • Odpowiedz
@wonzki: @MehowM: @Sypu: @BeDoEl: @anddom03: @ttinyowski: @PrawieJakBordo: @spluczka: Wygoda korzystania z tego parownika i to, że wszystkie części do siebie pasują jest niewątpliwym plusem tej konstrukcji, także jeżeli ktoś ma zamiar kupić sobie parownik RTA to mogę go z czystym sumieniem polecić. Ja załapałem się na 6 urodziny e-dymu więc wyszło mega tanio, chociaż widzę, że i teraz nie jest zbyt drogi, bo na
  • Odpowiedz