Wpis z mikrobloga

@adiqq: istnieje takie coś jak appka tworząca jadłospisy? bo się zabieram od jakiegoś czasu ogarnąć jakąś dietkę ale gdzie czytam to piszą żeby samemu sobie zrobić a przecież to ciężkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adiqq: Pytalam ile ważysz bo to wazne zeby określić ile kalorii dziennie powinieneś przyjmować dziennie :) o appkach z jadlospisami nie słyszałam,ale są takie które wyliczają ile dany produkt ma kcal. Troche się tym interesuje i tez staram się jadać zdrowo wiec jak chcesz to pisz na priv to moge Ci pomoc
@hallomaja: ja mam taki problem, że nie wiem co żreć xD jedyne co wyniosłem z forum sdf to kurczak i ryż na obiad, omlet z płatków owsianych rano i na wieczór twaróg. potrzebuje jakiegoś ścisłego planu żeby nie być zagubionym w tym całym odżywianiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adiqq: Jutro do was napisze ok? Bo juz leze w łóżku i zbieram się do spania. Bede rano przy kompie to odblokuje wszystko co trzeba i pogadamy na ten temat na priv bo musze zrobic male rozeznanie z wami ;) Spokojnie nie wykiwam was :D Nie jestem dietetykiem ale wiedze jakas mam i chetnie pomogę :)