Wpis z mikrobloga

@jarbi: jest wersja 32GB (czarna) i 8GB (biała)
Czarna ma w zestawie sensor bar'a, dwie podstawki do GamePada (w tym jedną ładującą) i nóżki do stawiania konsoli pionowo. Tego nie ma niestety biała wersja...

Najlepiej zainwestować w białą wersję + jakiś dysk przenośny, bo gry w eShopie są drogie jak cholera, więc najprawdopodobniej będziesz lecieć pewnie na tańszych wersjach pudełkowych...
@jarbi: Jeśli zamierzasz kupować gry cyfrowe, to przyda się dysk zewnętrzny. Jeśli nie masz zamiaru (polecam nie mieć, nie opłaca się), to polecam 32 GB, jakieś patche, ze dwie-trzy gry, które są tylko cyfrowo i zajmują trochę miejsca i zaraz ci go zabraknie. Niby 8 GB jest tańsza, ale popatrz na oferty. Jak ja kupowałem, to 32 było w tej samej cenie praktycznie co 8.
@jarbi: Headsety znaczy co, słuchawki? :D Można podłączyć dowolne słuchawki na minijacku do pada. Multi zazwyczaj jest i po sieci, i z kimś obok. Np. Mario Kart ma oba te tryby.

@ayasecon: Nie zwracam na takie rzeczy uwagi. Nie ma mi się zresztą za bardzo od czego rysować, stoi obok DVD pod TV.